Urlop od

Nie wiesz jakie dekoracje wybrać? Zainspiruj się zdjęciami z naszych realizacji!

Witajcie, drodzy Czytelnicy!

Miło mi Was powitać na mojej stronie z dekoracjami. Trafiliście na ten wpis zapewne dlatego, że szukacie pomysłu na dekorację Kościoła lub sali na dzień pierwszej Komunii Świętej. I to jest właściwe miejsce, aby zainspirować się i stworzyć dopasowaną do Waszych potrzeb scenerię tego wyjątkowego dnia. 

Twój dekor to firma, która jest producentem ozdób komunijnych ze styropianu. Dekoracje tworzę od blisko 10 lat.

Przez lata zdobywałam doświadczenie, dostosowując się do potrzeb  klientów i rynku. Dziś z dumą prezentuję niektóre z realizacji,  abyście mogli zainspirować się przed tą wyjątkową uroczystością i spośród kilkudziesięciu różnych wzorów wybrać te, które skradną Wasze serca. 

Klienci cenią moje ozdoby nie tylko za estetykę, lecz także za trwałość. Dekoracje ze styropianu są nie tylko lekkie, ale również odporne na uszkodzenia, co sprawia, że doskonale prezentują się zarówno w kościele, jak i jako wyjątkowa dekoracja sali.

Zapraszam do obejrzenia galerii, gdzie znajdziecie różnorodne propozycje ozdób, dostosowane do różnych stylów i preferencji. Każda ozdoba, którą tworzę, ma za zadanie podkreślić wyjątkowość chwili. Za zdjęcia serdecznie dziękuję moim klientom, bo co roku dostaję dziesiątki zdjęć z pięknych aranżacji które powstały z wykorzystaniem wykonanych dla nich  ozdób.  

Dla mnie każdy nowy projekt to wyzwanie, a Wasza satysfakcja jest dla mnie najważniejsza. Dlatego zachęcam do kontaktu i konsultacji, abym mogła stworzyć dla Was coś naprawdę wyjątkowego. 

Dziękuję za zaufanie oraz możliwość uczestnictwa w tych wyjątkowych chwilach życia Waszych najbliższych.

Mam też wskazówkę i jednocześnie ogromną prośbę, aby nie zostawiać zamówienia dekoracji na ostatni moment, gdyż od marca jesteśmy zasypani zamówieniami i czas realizacji zaczyna się wydłużać. Choć co roku staram się, aby nikomu nie odmówić i ratować Was z każdej opresji, to jest to bardzo intensywny czas> Dlatego proszę, aby zamówienia składać już na początku roku. 

Czerpcie inspiracje!


Pozdrawiam Was serdecznie

Kamila 

kielich
Koszyk
Scroll to Top