Urlop od

O nas

Twój Dekor

Od wielu lat produkujemy dla naszych klientów piękne dekoracje i ozdoby.  Nasz asortyment obejmuje  ozdoby komunijne, dekoracje ze styropianu, imiona wykonane z wysokiej jakości styroduru, dekoracje ścienne,  unikalne napisy, inspirujące cytaty oraz wyjątkowe dekoracje świąteczne i okolicznościowe.  Z dumą prezentujemy naszą ofertę, bogatą w personalizowane rozwiązania, które od lat tworzymy z myślą o naszych klientach.

Nasza firma kładzie nacisk na najwyższą jakość wykonania oraz terminowość dostaw. Dzięki naszym dekoracjom możecie podkreślić wyjątkowość każdej imprezy okolicznościowej, nadając pomieszczeniom niepowtarzalny charakter. Nasze ozdoby są nie tylko estetyczne, ale również pełne pasji, którą wkładamy w każdy projekt.

W naszej ofercie znajdziecie produkty tworzone na indywidualne zamówienie, co sprawia, że spełniamy Wasze unikalne oczekiwania. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – z pasją i zaangażowaniem podejmujemy się każdego wyzwania.

Zapraszamy do odkrywania naszej szerokiej oferty, która z pewnością zadowoli każdego klienta i sprawi, że każda okazja stanie się niezapomniana. A jeśli marzysz o dekoracji lub ozdobie, której nie ma w standardowej ofercie nie wahaj się i napisz do nas, realizujemy także specjalne zamówienia. Dla naszych klientów dostosowujemy się do każdej okazji, tworząc wyjątkowe dekoracje, które spełniają najwyższe standardy.

Podczas wielu lat pracy z produktami dla dzieci ciągle  poszerzamy naszą ofertę i tak w 2021 roku zajęliśmy się produkcją szablonów do tatuaży brokatowych. I tak powstała marka Naklejklowo.  W nasze produkty wkładamy wiele serca i pasji, dzięki temu nasze produkty spełniły wysokie wymagania animatorów oraz osób zajmujących się tatuażami brokatowymi. Kupicie u nas nie tylko szablony ale również wszystkie niezbędne akcesoria do wykonywania tatuaży brokatowych.

Nie zatrzymujemy się jednak w miejscu i realizujemy kolejne projekty, dzięki temu  prezentujemy Wam coraz więcej personalizowanych gadżetów i prezentów pod marką Kampro.

W mediach społecznościowych znajdziecie nas pod tymi markami Twój dekor, Naklejkowo oraz Kampro, a tu chcielibyśmy zaprezentować Wam cały wachlarz naszych produktów.

Co nas wyróżnia?

Pasja do dekoracji

Terminowość dostaw

Łatwy i szybki kontakt

Bogaty Wybór

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Koszyk
Scroll to Top